Wyślij wiadomość
Dom ProduktyWielogłowicowa waga owocowa

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca

Orzecznictwo
Chiny GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty
Chiny GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Od ponad 5 lat współpracujemy z firmą TOUPACK. To bardzo rzetelne przedsiębiorstwo. która nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyposażenie maszyn, ale również bardzo dobrze radzi sobie w obsłudze posprzedażowej. Wierzę, że w przyszłości będziemy mieć więcej biznesowych kontaktów handlowych.

—— Betty Thomas

TOUPACK jest profesjonalnym producentem naważarek wielogłowicowych i maszyn pakujących, ma bardzo dobrą reputację w kraju i za granicą.

—— Bella

Od czasu do czasu przywoziłem z TOUPACK kilka maszyn ważących i pakujących. Moim zdaniem TOUAPCK zawsze skupia się na ich jakości i najlepszej obsłudze posprzedażnej, myślę, że to bardzo niezawodny dostawca.

—— Lucas

TOUPACK cieszy się naprawdę dobrą opinią w kraju i za granicą, zawsze wykonuje świetną robotę w wysokiej jakości i lepszej obsłudze.

—— Może

Jestem dostawcą ziaren kawy, współpracuję z firmą Toupack od prawie czterech lat, ich naważarka wielogłowicowa jest bardzo przydatna w mojej linii do pakowania ziaren kawy, promuje wydajność w mojej produkcji.

—— LAN Smith

Im Online Czat teraz

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca
Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca

Duży Obraz :  Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong Zhongshan Chiny
Nazwa handlowa: TOUPACK
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TY-A-M14-3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Obudowa z pollywood
Czas dostawy: 10-25 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca

Opis
Odpowiedni:: lekkie lub nieporęczne produkty Materiał:: Stal nierdzewna SUS 304
Max. Max. Weighing (one hopper): Ważenie (jeden zbiornik) :: 100–5000 g System sterowania:: MCU / PLC
HMI :: Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 '' Zasilacz:: AC 220 V / 110 V ± 10% 50 Hz / 60 Hz, 2 kW
High Light:

Maszyna do pakowania wagi wielogłowicowej 5

,

0 l

,

maszyna do pakowania wagi wielogłowicowej do sałatek

Sałatka warzywna i sałatka owocowa Wielogłowicowa waga i maszyna pakująca

 

Podanie:

 

Ma zastosowanie do ważenia lekkich lub nieporęcznych produktów, takich jak duże orzechy, Sałatka Z Warzyw I Owocówitp.

 

Główne funkcje i cechy:

 

1. Profesjonalny cyfrowy moduł wagowy o wysokiej precyzji i dobrej stabilności

2. System sterowania: MCU lub PLC (opcjonalnie).

3. Interfejs ekranu dotykowego z różnymi poziomami autoryzowanego dostępu;do 16 różnych języków do wyboru;oprogramowanie aplikacji zaktualizowane przez USB.

4. Funkcja przywracania parametrów fabrycznych;99 wstępnie ustawionych parametrów produktu, aby spełnić różne wymagania programu parametrów.

5. Lej ważący zdolny do opróżniania z kolei, aby skutecznie zapobiegać zatykaniu się produktów.

6. Funkcja ważenia i liczenia w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów.

7. Wyświetlanie w czasie rzeczywistym amplitudy każdej szalki wibracyjnej oraz wagi produktu w każdym leju, aby lepiej monitorować stan pracy maszyny.

8. Korpus maszyny z SUS304 / 316 dla opcji i odporną na kurz i wodoodporność obudową IP65.

9. Funkcja czyszczenia: możliwość ustawienia lejów w stanie otwartym w celu łatwego codziennego czyszczenia i konserwacji.

10. Modułowa konstrukcja systemu sterowania dla łatwej konserwacji i oszczędności kosztów.

 

Specyfikacje:

 

Model TY-A-M14-3 ; TY-A-P14-3
Maks.Ważenie (jeden zbiornik) 100-5000g
Precyzja x (0,5)
Min.Scale Interval 0,1g
Maks.Prędkość 60 WPM
Objętość leja 5.0L
Układ sterowania MCU / PLC
HMI Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
Zasilacz AC220V / 110V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 2KW
Wymiar opakowania

Maszyna: 1530 (L) * 1530 (W) * 1658 (H) mm

Części zamienne: 1480 (L) * 1100 (W) * 1238 (H) mm

Waga paczki

Maszyna: 600 kg

Części zamienne: 330kg

 

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca 0

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca 1Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca 2Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca 3

 

2. Funkcjonalne:

(1).Wybierz natychmiast najlepszą kombinację spośród zróżnicowanych kombinacji wagi za pomocą komputera z doskonałym połączeniem wysokiej precyzji i dużej prędkości.

(2).Specjalna wibracja obrotowa jest lepsza do rozpraszania materiału.

(3).Wysoce precyzyjny czujnik ważenia typu danych umożliwia precyzyjne ważenie.

(4).Można precyzyjnie regulować prędkość otwierania i zamykania drzwi leja zgodnie z właściwościami ważonych przedmiotów i zapobiegać zgniataniu i blokowaniu materiału.

(5).Panel ze stali nierdzewnej z wgłębieniem może pomóc w przenoszeniu i unikaniu uszkodzenia produktu.

(6).Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja klasy IP65.Jest przejrzysty i higieniczny, a wszystkie części ze stali nierdzewnej.

(7).Wyświetlanie wszystkich wibracji dla monitora wydajności pracy.

(8).Wstępne ustawienie 99 zestawów parametrów do programowania.

(9).Wielojęzyczny do wyboru: chiński, angielski, hiszpański, koreański, niemiecki, francuski, arabski itp.

 

Jak działa ważenie wielogłowicowe
„Typowa docelowa” waga na opakowanie może wynosić 100 sztuk gramy produktu.Produkt jest podawany na górę wielogłowicowej wagi, gdzie jest rozprowadzany do lejów zbiorczych.Każdy lej basenowy upuszcza produkt do lejka wagowego znajdującego się pod nim, gdy tylko lej wagowy się opróżni.
Komputer wagi określa wagę produktu w każdym zbiorniku ważącym i identyfikuje kombinację zawierającą ciężar najbliższy docelowej wadze 100g.Wielogłowicowa waga otwiera wszystkie leje zasypowe tej kombinacji, a produkt wpada przez rynnę wyładowczą do maszyny do workowania lub alternatywnie do systemu dystrybucji, który umieszcza produkt na przykład na tacach.
Dyspersja następuje zwykle przez grawitację, wibracje lub siłę odśrodkową, podczas gdy podawanie może być napędzane przez wibracje, grawitację, pasy lub systemy śrubowe.
Dodatkową warstwę lejów („lejów wspomagających”) można dodać w celu przechowywania produktu, który został zważony w lejach ważących, ale nie został użyty do ważenia, zwiększając w ten sposób liczbę odpowiednich kombinacji dostępnych dla komputera, a tym samym zwiększając szybkość i dokładność.
 
Jak ważenie wielogłowicowe może pomóc firmie

Ważenie wielogłowicowe może pomóc w następujący sposób:
 

Worki do napełniania
Asortyment worków, które można napełniać za pomocą naważarek wielogłowicowych jest ogromny.Na jednym końcu skali znajdują się duże paczki gastronomiczne o wadze wielu kilogramów.Z drugiej są małe torebki chipsów, które można obsługiwać z dużą prędkością i wydajnością.

 

Ważenie mieszane
Produkty zawierające do ośmiu składników można mieszać na wielogłowicowej wadze bardzo dokładnie przy dużych prędkościach.Waga jest podzielona na sekcje, z których każda ma własne zasilanie.Na przykład płatki śniadaniowe zawierające orzechy laskowe i suszone owoce oraz dwa stosunkowo tanie składniki można zważyć na wielogłowicowym, powiedzmy, ośmiu głowicach przeznaczonych na każdy z droższych składników i po cztery główki na każdy z pozostałych dwóch.Zapewniłoby to dużą prędkość ważenia, zapewniając jednocześnie, że przepełnienie drogich składników było pomijalne.

 

Umieszczanie na tacach
Dobrze zaprojektowany system dystrybucji umożliwia połączenie szybkości i dokładności ważenia wielogłowicowego z precyzyjnym dostarczaniem produktu na tace bez zachlapania.

Aplikacje

Początkowo wagi wielogłowicowe były używane do ważenia niektórych warzyw.Ich zastosowanie gwałtownie wzrosło w latach 70. i 80. XX wieku, kiedy zaczęto je stosować do szybkiego ważenia przekąsek i wyrobów cukierniczych w torebki.Cechą wspólną pomidorków koktajlowych i chipsów było to, że z łatwością przepływały przez maszynę do opakowania, przy czym nie było to więcej zachęty niż grawitacja i umiarkowany poziom wibracji podajników.Od tego czasu dokładność i względna prędkość zostały rozszerzone na wiele produktów, które we wczesnych dniach technologii były postrzegane jako trudne w obsłudze.
 

Produkty lepkie
Świeże mięso i ryby, w sosie lub bez, drób i ser (w tym tarty ser) można przenosić za pomocą pasów lub podajników ślimakowych zamiast wibracji.

 

Granulki i proszki
Podczas gdy sypkie, drobnoziarniste proszki można ważyć taniej za pomocą innych środków (takich jak wagi bramowe lub liniowe lub podajniki wolumetryczne), granulki, takie jak granulki kawy i produkty, takie jak sypana herbata, można ważyć na dzisiejszych wielogłowicowych.

 

Produkty delikatne
Wagi z bardziej płytkimi kątami opadania i różnymi wyściełanymi wkładkami umożliwiły pakowanie delikatnych i kruchych przedmiotów, takich jak ręcznie robione czekoladki i wyśmienite ciastka.

 

Złożone produkty
Używając ważenia mieszanki w połączeniu z systemem dystrybucji dostosowanym do dostarczania oddzielnych składników do tacy, gotowy posiłek może być złożony z odpowiednią ilością, powiedzmy, ryżu, mięsa i warzyw w odpowiednich przegrodach.

Sałatka warzywna 5,0L wielogłowicowa maszyna pakująca 4

 

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD

Tel: +86 18923335619

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)