Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Wielogłowicowa waga owocowa >
Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców

Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców

Waga wielogłowicowa 1

6 l

waga wielogłowicowa PLC

Miejsce pochodzenia:

Guangdong Zhongshan Chiny

Nazwa handlowa:

TOUPACK

Numer modelu:

TY-A-M20-1; TY-A-M20-1; TY-A-P20-1 TY-A-P20-1

Skontaktuj się z nami
Poproś o wycenę
Szczegóły produktu
Materiał::
stal nierdzewna 304
Pojemność leja::
0,8 l / 0,5 l / 1,6 l / 2,5 l
Max. Max. Speed: Prędkość::
120 WPM
Precyzja::
0,1 g
HMI::
Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
Układ sterowania::
MCU / PLC
Zasilacz:
AC220V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 2KW
Serwis gwarancyjny:
Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
Drewniana skrzynka
Czas dostawy
10-25 dni roboczych
Zasady płatności
T / T, L / C
Możliwość Supply
100 zestawów miesięcznie
Opis produktu

 

Precyzyjna waga wielogłowicowa do mieszanych suchych owoców i maszyny do pakowania

 

Nadaje się do ilościowego ważenia suszonych owoców, mieszanki orzechów itp.

Zgodnie z charakterystyką materiału można dokładnie wyregulować prędkość otwierania i zamykania drzwi wiadra, aby uniknąć zgniecenia i zablokowania.
 

Cechy :


1.Można używać do mieszania produktów 2 w 1, 3 w 1 i 4 w 1.
2.Więcej lejów do kombinacji, wyższa dokładność
3. Waga mieszanki może być automatycznie kompensowana przez ostatnie produkty.
4.Wysoka dokładność i dostosowane ogniwo obciążnikowe.
5.Inteligentna diagnostyka alarmów.
6.Funkcja zrzutu z zachowaniem dużej prędkości.
7. Nowa technologia modułowa i magistrala CAN, bardziej wydajna i stabilna.
8. protokół komunikacyjny Modbus Industry.

 

Mechanika i charakter:


1. Górny lejek do przechowywania jest podzielony na dwa różne produkty.
2. Oddzielny wibrator główny, niezależnie kontroluj grubość produktu.
3. Zintegrowana rama maszyny i obudowa maszyny przyczyniają się do większej stabilności i większej dokładności.
4. Jednolite standardy projektowe i obróbka form przyczyniają się do lepszej wymienności części zamiennych
Części.
5. Stabilna konstrukcja siłownika redukuje wibracje mechaniczne i poprawia dokładność wartości ogniwa obciążnikowego.

 

 

Specyfikacje:

 

Model TY-A-M20-1;TY-A-P20-1
Maks.Ważenie (jeden zbiornik) 20-200g
Precyzja x (0,5)
Min.Scale Interval 0,1g
Maks.Prędkość 120 WPM
Objętość leja 0,8 l / 1,6 l
Układ sterowania MCU / PLC
HMI Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
Zasilacz AC220V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 2KW
Wymiar opakowania 1370 (L) * 1060 (W) * 1105 (H) mm
Waga paczki 240kg
 
 
 

 

Szczegół:

 

 

Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców 0

Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców 1

Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców 2Mieszane suche owoce 1,6 l PLC Wielogłowicowa waga do owoców 3

 

FAQ:
1. Jak zainstalować nową maszynę?
nasze maszyny są zaprojektowane jako łatwe w instalacji;Dostępny jest również film instalacyjny.W razie potrzeby zorganizujemy profesjonalnego inżyniera do obsługi za granicą, jeśli kupujący poniosą powiązane koszty.

2. Jak rozwiązywać problemy podczas użytkowania maszyn?
Mamy doświadczony zespół obsługi posprzedażnej gotowy do rozwiązania problemów dla naszych kupujących.Kupujący opisują nam problemy mailowo lub telefonicznie;czasami potrzebujemy, abyś dostarczył problematyczne zdjęcia i filmy dla naszych inżynierów w celach informacyjnych, postaramy się omówić z kupującymi i postaramy się uzyskać najbardziej efektywne rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.W razie potrzeby możemy zorganizować najbardziej profesjonalnego inżyniera, aby udał się do fabryki kupującego w celu jak najszybszego rozwiązania problemów.

3. Jaki jest okres gwarancji i dostawa części zamiennych?
Oferujemy roczną gwarancję i dożywotnią konserwację.W pierwszym roku, jeśli jakiekolwiek części nie wystąpiły z powodu czynnika ludzkiego i części nie znajdują się na liście 1% bezpłatnych części zamiennych, nowe części zamienne dostarczymy bezpłatnie.

4. Czy świadczysz usługi OEM?
Tak.Usługa OEM jest dostępna.Nasz projektant zrealizuje Twój prywatny pomysł.Będziemy chronić Twój obszar sprzedaży, pomysły projektowe i wszystkie prywatne informacje, które należą do Ciebie.

 

 

Jak działa ważenie wielogłowicowe
„Typowa docelowa” waga na opakowanie może wynosić 100 sztuk gramy produktu.Produkt jest podawany na górę wielogłowicowej wagi, gdzie jest rozprowadzany do lejów zbiorczych.Każdy lej basenowy upuszcza produkt do lejka wagowego znajdującego się pod nim, gdy tylko lej wagowy się opróżni.
Komputer wagi określa wagę produktu w każdym zbiorniku ważącym i identyfikuje kombinację zawierającą ciężar najbliższy docelowej wadze 100g.Wielogłowicowa waga otwiera wszystkie leje zasypowe tej kombinacji, a produkt wpada przez rynnę wyładowczą do maszyny do workowania lub alternatywnie do systemu dystrybucji, który umieszcza produkt na przykład na tacach.
Dyspersja następuje zwykle przez grawitację, wibracje lub siłę odśrodkową, podczas gdy podawanie może być napędzane przez wibracje, grawitację, pasy lub systemy śrubowe.
Dodatkową warstwę lejów („lejów wspomagających”) można dodać w celu przechowywania produktu, który został zważony w lejach ważących, ale nie został użyty do ważenia, zwiększając w ten sposób liczbę odpowiednich kombinacji dostępnych dla komputera, a tym samym zwiększając szybkość i dokładność.
 
Jak ważenie wielogłowicowe może pomóc firmie

Ważenie wielogłowicowe może pomóc w następujący sposób:
 

Worki do napełniania
Asortyment worków, które można napełniać za pomocą naważarek wielogłowicowych jest ogromny.Na jednym końcu skali znajdują się duże paczki gastronomiczne o wadze wielu kilogramów.Z drugiej są małe torebki chipsów, które można obsługiwać z dużą prędkością i wydajnością.

 

Ważenie mieszane
Produkty zawierające do ośmiu składników można mieszać na wielogłowicowej wadze bardzo dokładnie przy dużych prędkościach.Waga jest podzielona na sekcje, z których każda ma własne zasilanie.Na przykład płatki śniadaniowe zawierające orzechy laskowe i suszone owoce oraz dwa stosunkowo tanie składniki można zważyć na wielogłowicowym, powiedzmy, ośmiu głowicach przeznaczonych na każdy z droższych składników i po cztery główki na każdy z pozostałych dwóch.Zapewniłoby to dużą prędkość ważenia, zapewniając jednocześnie, że przepełnienie drogich składników było pomijalne.

 

Umieszczanie na tacach
Dobrze zaprojektowany system dystrybucji umożliwia połączenie szybkości i dokładności ważenia wielogłowicowego z precyzyjnym dostarczaniem produktu na tace bez zachlapania.

Aplikacje

Początkowo wagi wielogłowicowe były używane do ważenia niektórych warzyw.Ich zastosowanie gwałtownie wzrosło w latach 70. i 80. XX wieku, kiedy zaczęto je stosować do szybkiego ważenia przekąsek i wyrobów cukierniczych w torebki.Cechą wspólną pomidorków koktajlowych i chipsów było to, że z łatwością przepływały przez maszynę do opakowania, przy czym nie było to więcej zachęty niż grawitacja i umiarkowany poziom wibracji podajników.Od tego czasu dokładność i względna prędkość zostały rozszerzone na wiele produktów, które we wczesnych dniach technologii były postrzegane jako trudne w obsłudze.
 

Produkty lepkie
Świeże mięso i ryby, w sosie lub bez, drób i ser (w tym tarty ser) można przenosić za pomocą pasów lub podajników ślimakowych zamiast wibracji.

 

Granulki i proszki
Podczas gdy sypkie, drobnoziarniste proszki można ważyć taniej za pomocą innych środków (takich jak wagi bramowe lub liniowe lub podajniki wolumetryczne), granulki, takie jak granulki kawy i produkty, takie jak sypana herbata, można ważyć na dzisiejszych wielogłowicowych.

 

Produkty delikatne
Wagi z bardziej płytkimi kątami opadania i różnymi wyściełanymi wkładkami umożliwiły pakowanie delikatnych i kruchych przedmiotów, takich jak ręcznie robione czekoladki i wyśmienite ciastka.

 

Złożone produkty
Używając ważenia mieszanki w połączeniu z systemem dystrybucji dostosowanym do dostarczania oddzielnych składników do tacy, gotowy posiłek może być złożony z odpowiednią ilością, powiedzmy, ryżu, mięsa i warzyw w odpowiednich przegrodach.

 

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Granules Multihead Weigher Sprzedawca. 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Wszelkie prawa zastrzeżone.