Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Wielogłowicowa waga proszkowa >
2,5 l białego cukru, 14 głowic, naważarka wielogłowicowa w proszku

2,5 l białego cukru, 14 głowic, naważarka wielogłowicowa w proszku

14-głowicowa waga proszkowa wielogłowicowa

14-głowicowa waga wielogłowicowa do cukru

2

Miejsce pochodzenia:

Guangdong Zhongshan Chiny

Nazwa handlowa:

TOUPACK

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

TY-A-M14-3

Skontaktuj się z nami
Poproś o wycenę
Szczegóły produktu
Odpowiedni::
lekkie lub nieporęczne produkty
Materiał::
Stal nierdzewna SUS 304
Max. Max. Weighing (one hopper): Ważenie (jeden zbiornik) ::
100–5000 g
System sterowania::
MCU / PLC
HMI ::
Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
Zasilacz::
AC 220 V / 110 V ± 10% 50 Hz / 60 Hz, 2 kW
Weigher Hopper:
Pojemnik na cukier o pojemności 2,5 l
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
Obudowa z pollywood
Czas dostawy
10-25 dni roboczych
Zasady płatności
T / T, L / C
Możliwość Supply
100 zestawów miesięcznie
Opis produktu

 

Waga wielogłowicowa 14 Waga z 2,5-litrowym zbiornikiem na cukier biały

 

Podanie:

 

Dotyczy ważenia cukru białego

 

Główne funkcje i cechy:

 

1. Profesjonalny cyfrowy moduł wagowy o wysokiej precyzji i dobrej stabilności

2. System sterowania: MCU lub PLC (opcjonalnie).

3. Interfejs ekranu dotykowego z różnymi poziomami autoryzowanego dostępu;do 16 różnych języków do wyboru;oprogramowanie aplikacji zaktualizowane przez USB.

4. Funkcja przywracania parametrów fabrycznych;99 wstępnie ustawionych parametrów produktu, aby spełnić różne wymagania programu parametrów.

5. Lej ważący zdolny do opróżniania z kolei, aby skutecznie zapobiegać zatykaniu się produktów.

6. Funkcja ważenia i liczenia w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów.

7. Wyświetlanie w czasie rzeczywistym amplitudy każdej szalki wibracyjnej oraz wagi produktu w każdym leju, aby lepiej monitorować stan pracy maszyny.

8. Korpus maszyny z SUS304 / 316 dla opcji i odporną na kurz i wodoodporność obudową IP65.

9. Funkcja czyszczenia: możliwość ustawienia lejów w stanie otwartym w celu łatwego codziennego czyszczenia i konserwacji.

10. Modułowa konstrukcja systemu sterowania dla łatwej konserwacji i oszczędności kosztów.

 

Specyfikacje:

 

Model TY-A-M14-3 ; TY-A-P14-3
Maks.Ważenie (jeden zbiornik) 100-5000g
Precyzja x (0,5)
Min.Scale Interval 0,1g
Maks.Prędkość 60 WPM
Objętość leja 5.0L
Układ sterowania MCU / PLC
HMI Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
Zasilacz AC220V / 110V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 2KW
Wymiar opakowania

Maszyna: 1530 (L) * 1530 (W) * 1658 (H) mm

Części zamienne: 1480 (L) * 1100 (W) * 1238 (H) mm

Waga paczki

Maszyna: 600 kg

Części zamienne: 330kg

 

2,5 l białego cukru, 14 głowic, naważarka wielogłowicowa w proszku 0

 

 

FAQ:
1. Jak zainstalować nową maszynę?
nasze maszyny są zaprojektowane jako łatwe w instalacji;Dostępny jest również film instalacyjny.W razie potrzeby zorganizujemy profesjonalnego inżyniera do obsługi za granicą, jeśli kupujący poniosą powiązane koszty.

2. Jak rozwiązywać problemy podczas użytkowania maszyn?
Mamy doświadczony zespół obsługi posprzedażnej gotowy do rozwiązania problemów dla naszych kupujących.Kupujący opisują nam problemy mailowo lub telefonicznie;czasami potrzebujemy, abyś dostarczył problematyczne zdjęcia i filmy dla naszych inżynierów w celach informacyjnych, postaramy się omówić z kupującymi i postaramy się uzyskać najbardziej efektywne rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.W razie potrzeby możemy zorganizować najbardziej profesjonalnego inżyniera, aby udał się do fabryki kupującego w celu jak najszybszego rozwiązania problemów.

3. Jaki jest okres gwarancji i dostawa części zamiennych?
Oferujemy roczną gwarancję i dożywotnią konserwację.W pierwszym roku, jeśli jakiekolwiek części nie wystąpiły z powodu czynnika ludzkiego i części nie znajdują się na liście 1% bezpłatnych części zamiennych, nowe części zamienne dostarczymy bezpłatnie.

4. Czy świadczysz usługi OEM?
Tak.Usługa OEM jest dostępna.Nasz projektant zrealizuje Twój prywatny pomysł.Będziemy chronić Twój obszar sprzedaży, pomysły projektowe i wszystkie prywatne informacje, które należą do Ciebie.

 

 

Jak działa ważenie wielogłowicowe
„Typowa docelowa” waga na opakowanie może wynosić 100 sztuk gramy produktu.Produkt jest podawany na górę wielogłowicowej wagi, gdzie jest rozprowadzany do lejów zbiorczych.Każdy lej basenowy upuszcza produkt do lejka wagowego znajdującego się pod nim, gdy tylko lej wagowy się opróżni.
Komputer wagi określa wagę produktu w każdym zbiorniku ważącym i identyfikuje kombinację zawierającą ciężar najbliższy docelowej wadze 100g.Wielogłowicowa waga otwiera wszystkie leje zasypowe tej kombinacji, a produkt wpada przez rynnę wyładowczą do maszyny do workowania lub alternatywnie do systemu dystrybucji, który umieszcza produkt na przykład na tacach.
Dyspersja następuje zwykle przez grawitację, wibracje lub siłę odśrodkową, podczas gdy podawanie może być napędzane przez wibracje, grawitację, pasy lub systemy śrubowe.
Dodatkową warstwę lejów („lejów wspomagających”) można dodać w celu przechowywania produktu, który został zważony w lejach ważących, ale nie został użyty do ważenia, zwiększając w ten sposób liczbę odpowiednich kombinacji dostępnych dla komputera, a tym samym zwiększając szybkość i dokładność.
 
Jak ważenie wielogłowicowe może pomóc firmie

Ważenie wielogłowicowe może pomóc w następujący sposób:
 

Worki do napełniania
Asortyment worków, które można napełniać za pomocą naważarek wielogłowicowych jest ogromny.Na jednym końcu skali znajdują się duże paczki gastronomiczne o wadze wielu kilogramów.Z drugiej są małe torebki chipsów, które można obsługiwać z dużą prędkością i wydajnością.

 

Ważenie mieszane
Produkty zawierające do ośmiu składników można mieszać na wielogłowicowej wadze bardzo dokładnie przy dużych prędkościach.Waga jest podzielona na sekcje, z których każda ma własne zasilanie.Na przykład płatki śniadaniowe zawierające orzechy laskowe i suszone owoce oraz dwa stosunkowo tanie składniki można zważyć na wielogłowicowym, powiedzmy, ośmiu głowicach przeznaczonych na każdy z droższych składników i po cztery główki na każdy z pozostałych dwóch.Zapewniłoby to dużą prędkość ważenia, zapewniając jednocześnie, że przepełnienie drogich składników było pomijalne.

 

Umieszczanie na tacach
Dobrze zaprojektowany system dystrybucji umożliwia połączenie szybkości i dokładności ważenia wielogłowicowego z precyzyjnym dostarczaniem produktu na tace bez zachlapania.

Aplikacje

Początkowo wagi wielogłowicowe były używane do ważenia niektórych warzyw.Ich zastosowanie gwałtownie wzrosło w latach 70. i 80. XX wieku, kiedy zaczęto je stosować do szybkiego ważenia przekąsek i wyrobów cukierniczych w torebki.Cechą wspólną pomidorków koktajlowych i chipsów było to, że z łatwością przepływały przez maszynę do opakowania, przy czym nie było to więcej zachęty niż grawitacja i umiarkowany poziom wibracji podajników.Od tego czasu dokładność i względna prędkość zostały rozszerzone na wiele produktów, które we wczesnych dniach technologii były postrzegane jako trudne w obsłudze.
 

Produkty lepkie
Świeże mięso i ryby, w sosie lub bez, drób i ser (w tym tarty ser) można przenosić za pomocą pasów lub podajników ślimakowych zamiast wibracji.

 

Granulki i proszki
Podczas gdy sypkie, drobnoziarniste proszki można ważyć taniej za pomocą innych środków (takich jak wagi bramowe lub liniowe lub podajniki wolumetryczne), granulki, takie jak granulki kawy i produkty, takie jak sypana herbata, można ważyć na dzisiejszych wielogłowicowych.

 

Produkty delikatne
Wagi z bardziej płytkimi kątami opadania i różnymi wyściełanymi wkładkami umożliwiły pakowanie delikatnych i kruchych przedmiotów, takich jak ręcznie robione czekoladki i wyśmienite ciastka.

 

Złożone produkty
Używając ważenia mieszanki w połączeniu z systemem dystrybucji dostosowanym do dostarczania oddzielnych składników do tacy, gotowy posiłek może być złożony z odpowiednią ilością, powiedzmy, ryżu, mięsa i warzyw w odpowiednich przegrodach.

2,5 l białego cukru, 14 głowic, naważarka wielogłowicowa w proszku 12,5 l białego cukru, 14 głowic, naważarka wielogłowicowa w proszku 2

 

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Granules Multihead Weigher Sprzedawca. 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Wszelkie prawa zastrzeżone.