Dom ProduktyGranules Multihead Weigher

Automatyczna waga wielogłowicowa do granulatu SS304 0,5 l

Automatyczna waga wielogłowicowa do granulatu SS304 0,5 l

  • Automatic Food SS304 0.5L Granules Multihead Weigher
  • Automatic Food SS304 0.5L Granules Multihead Weigher
  • Automatic Food SS304 0.5L Granules Multihead Weigher
  • Automatic Food SS304 0.5L Granules Multihead Weigher
 • Automatic Food SS304 0.5L Granules Multihead Weigher

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Guangdong Zhongshan Chiny
  Nazwa handlowa: TOUPACK
  Numer modelu: TY-A-M10-1 ; TY-A-P10-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
  Czas dostawy: 10-25 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, L / C
  Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Materiał:: stal nierdzewna 304 Pojemność leja:: 0,8 l / 0,5 l
  Max. Max. Speed: Prędkość:: 60 WPM Precyzja:: 0,1 ~ 1 g
  HMI:: Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 '' Układ sterowania:: MCU / PLC
  Zasilacz: AC220V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 1,5 kW Serwis gwarancyjny: Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online
  High Light:

  SS304 Multihead Weighing Scale

  ,

  SS304 Granules Multihead Weigher

  ,

  0.5L Granules Multihead Weigher

  Automatyczna waga wielogłowicowa o wysokiej dokładności do granulowania żywności

   

  Podanie:

  Nadaje się do ważenia wszystkich rodzajów małych / dozowanych produktów ziarnistych, takich jak preparaty ziołowe, herbata, nasiona, glutaminian sodu, przyprawa z esencji z kurczaka, ziarna kawy, ziarna czekolady itp.

   

  Specyfikacje:

   

   

   

  Model TY-1A -M10-1TY-1A -P10-1
  Maks.Ważenie (jeden zbiornik) 5-200g
  Precyzja x (0,5)
  Min.Scale Interval 0,1g
  Maks.Prędkość 60 WPM
  Objętość leja 0,8 l / 0,5 l
  Układ sterowania MCU / PLC
  HMI Kolorowy ekran dotykowy 7 '' / 10 ''
  Zasilacz AC220V ± 10% 50 HZ / 60 HZ, 1,5 kW
  Wymiar opakowania 1370 (L) * 1060 (W) * 1205 (H) mm
  Waga paczki 220kg
   
   
  Szczegół:
   

  Automatyczna waga wielogłowicowa do granulatu SS304 0,5 l 0

  Automatyczna waga wielogłowicowa do granulatu SS304 0,5 l 1Automatyczna waga wielogłowicowa do granulatu SS304 0,5 l 2

   

  FAQ:
  1. Jak zainstalować nową maszynę?
  nasze maszyny są zaprojektowane jako łatwe w instalacji;Dostępny jest również film instalacyjny.W razie potrzeby zorganizujemy profesjonalnego inżyniera do obsługi za granicą, jeśli kupujący poniosą powiązane koszty.

  2. Jak rozwiązywać problemy podczas użytkowania maszyn?
  Mamy doświadczony zespół obsługi posprzedażnej gotowy do rozwiązania problemów dla naszych kupujących.Kupujący opisują nam problemy mailowo lub telefonicznie;czasami potrzebujemy, abyś dostarczył problematyczne zdjęcia i filmy dla naszych inżynierów w celach informacyjnych, postaramy się omówić z kupującymi i postaramy się uzyskać najbardziej efektywne rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.W razie potrzeby możemy zorganizować najbardziej profesjonalnego inżyniera, aby udał się do fabryki kupującego w celu jak najszybszego rozwiązania problemów.

  3. Jaki jest okres gwarancji i dostawa części zamiennych?
  Oferujemy roczną gwarancję i dożywotnią konserwację.W pierwszym roku, jeśli jakiekolwiek części nie wystąpiły z powodu czynnika ludzkiego i części nie znajdują się na liście 1% bezpłatnych części zamiennych, nowe części zamienne dostarczymy bezpłatnie.

  4. Czy świadczysz usługi OEM?
  Tak.Usługa OEM jest dostępna.Nasz projektant zrealizuje Twój prywatny pomysł.Będziemy chronić Twój obszar sprzedaży, pomysły projektowe i wszystkie prywatne informacje, które należą do Ciebie.

   

  Jak działa ważenie wielogłowicowe
  „Typowa docelowa” waga na opakowanie może wynosić 100 sztuk gramy produktu.Produkt jest podawany na górę wielogłowicowej wagi, gdzie jest rozprowadzany do lejów zbiorczych.Każdy lej basenowy upuszcza produkt do lejka wagowego znajdującego się pod nim, gdy tylko lej wagowy się opróżni.
  Komputer wagi określa wagę produktu w każdym zbiorniku ważącym i identyfikuje kombinację zawierającą ciężar najbliższy docelowej wadze 100g.Wielogłowicowa waga otwiera wszystkie leje zasypowe tej kombinacji, a produkt wpada przez rynnę wyładowczą do maszyny do workowania lub alternatywnie do systemu dystrybucji, który umieszcza produkt na przykład na tacach.
  Dyspersja następuje zwykle przez grawitację, wibracje lub siłę odśrodkową, podczas gdy podawanie może być napędzane przez wibracje, grawitację, pasy lub systemy śrubowe.
  Dodatkową warstwę lejów („lejów wspomagających”) można dodać w celu przechowywania produktu, który został zważony w lejach ważących, ale nie został użyty do ważenia, zwiększając w ten sposób liczbę odpowiednich kombinacji dostępnych dla komputera, a tym samym zwiększając szybkość i dokładność.
  Jak ważenie wielogłowicowe może pomóc firmie
  Ważenie wielogłowicowe może pomóc w następujący sposób:
  Worki do napełniania
  Asortyment worków, które można napełniać za pomocą naważarek wielogłowicowych jest ogromny.Na jednym końcu skali znajdują się duże paczki gastronomiczne o wadze wielu kilogramów.Z drugiej są małe torebki chipsów, które można obsługiwać z dużą prędkością i wydajnością.
  Ważenie mieszane
  Produkty zawierające do ośmiu składników można mieszać na wielogłowicowej wadze bardzo dokładnie przy dużych prędkościach.Waga jest podzielona na sekcje, z których każda ma własne zasilanie.Na przykład płatki śniadaniowe zawierające orzechy laskowe i suszone owoce oraz dwa stosunkowo tanie składniki można zważyć na wielogłowicowym, powiedzmy, ośmiu głowicach przeznaczonych na każdy z droższych składników i po cztery główki na każdy z pozostałych dwóch.Zapewniłoby to dużą prędkość ważenia, zapewniając jednocześnie, że przepełnienie drogich składników było pomijalne.
  Umieszczanie na tacach
  Dobrze zaprojektowany system dystrybucji umożliwia połączenie szybkości i dokładności ważenia wielogłowicowego z precyzyjnym dostarczaniem produktu na tace bez zachlapania.
  Aplikacje
  Początkowo wagi wielogłowicowe były używane do ważenia niektórych warzyw.Ich zastosowanie gwałtownie wzrosło w latach 70. i 80. XX wieku, kiedy zaczęto je stosować do szybkiego ważenia przekąsek i wyrobów cukierniczych w torebki.Cechą wspólną pomidorków koktajlowych i chipsów było to, że z łatwością przepływały przez maszynę do opakowania, przy czym nie było to więcej zachęty niż grawitacja i umiarkowany poziom wibracji podajników.Od tego czasu dokładność i względna prędkość zostały rozszerzone na wiele produktów, które we wczesnych dniach technologii były postrzegane jako trudne w obsłudze.
  Produkty lepkie
  Świeże mięso i ryby, w sosie lub bez, drób i ser (w tym tarty ser) można przenosić za pomocą pasów lub podajników ślimakowych zamiast wibracji.
  Granulki i proszki
  Podczas gdy sypkie, drobnoziarniste proszki można ważyć taniej za pomocą innych środków (takich jak wagi bramowe lub liniowe lub podajniki wolumetryczne), granulki, takie jak granulki kawy i produkty, takie jak sypana herbata, można ważyć na dzisiejszych wielogłowicowych.
  Produkty delikatne
  Wagi z bardziej płytkimi kątami opadania i różnymi wyściełanymi wkładkami umożliwiły pakowanie delikatnych i kruchych przedmiotów, takich jak ręcznie robione czekoladki i wyśmienite ciastka.
  Złożone produkty
  Używając ważenia mieszanki w połączeniu z systemem dystrybucji dostosowanym do dostarczania oddzielnych składników do tacy, gotowy posiłek może być złożony z odpowiednią ilością, powiedzmy, ryżu, mięsa i warzyw w odpowiednich przegrodach.

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD

  Osoba kontaktowa: Leon

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: No.7 Huanmao 1st Avenue, Torch Development Zone, Zhongshan, Guangdong, Chiny.

  Adres fabryczne:No.7 Huanmao 1st Avenue, Torch Development Zone, Zhongshan, Guangdong, Chiny.

  粤ICP备16118372号